Запорізький спортсмен здобув "срібло" на Чемпіонаті Європи з тхеквондо серед юніорів

Запорізький спортсмен здобув "срібло" на Чемпіонаті Європи з тхеквондо серед юніорів facebook Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

З 12 до 15 листопада у місті Сараєво, що у Боснії та Герцеговині, відбувся Чемпіонат Європи з тхеквондо WT серед юніорів. Запорізький спортсмен Маненков Максим здобув на змаганнях "срібло".

Про це повідомили на сторінці Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

Учень Запорізької загальноосвітньої школи № 95 Максим Маненков виступив на змаганнях. На континентальній першості спортсмен провів чотири поєдинки у ваговій категорії до 45 кг. У трьох здобув перемоги, а у фіналі поступився супернику з Росії та здобув срібну медаль.

Запорізький спортсмен здобув "срібло" на Чемпіонаті Європи з тхеквондоfacebook Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН.

Максим зі своїм тренером Андрієм Яковлевим

Всього Україну представляли 19 спортсменів. За підсумком змагань жоден український спортсмен не здобув золото.

• Тхеквондисти запорізького спортивного клубу “Мотор Січ” на чемпіонат Європи серед дітей та міжнародний рейтинговий турнір класу “G-1” здобули медалі: "золоту" медаль здобув Максим Маненков, "срібну" та "бронзову" — Іван Авраменко, також "бронзова" у Тараса Мальченка.
  • Запорізькі тхеквондисти вибороли золото та бронзу чемпіонату Європи серед кадетів. Континентальні змагання за участю понад 250 спортсменів з 32 країн відбулись у столиці Боснії та Герцеговини – Сараєвому.
  • Група запорізьких тхеквондистів здобула низку нагород на міжнародних турнірах у Швеції. Підопічні Андрія Яковлєва виграли сім медалей - дві з котрих золоті, дві срібні та дві бронзові. На першому тренуванні спортсменів після повернення додому побували журналісти Суспільного.