Розширення УПЛ і жіночі команди. Павелко пообіцяв революцію в українському футболі

Розширення УПЛ і жіночі команди. Павелко пообіцяв революцію в українському футболі

Розширення УПЛ і жіночі команди. Павелко пообіцяв революцію в українському футболі Facebook Андрій Павелко

З сезону 2021/22 на Українську Прем'єр-Лігу очікують істотні реформи. Про це заявив президент Української асоціації футболу України Андрій Павелко.

Функціонер підбив підсумки засідання Виконкому УАФ, яке відбулося 5 березня в Будинку футболу. Так, було ухвалене рішення про повернення УПЛ від нинішнього формату з 12-ма клубами до 16-ти.

"Я дав слово, що ми повернемося до 16-ти команд, й у сезоні-2021/2022 це станеться! У наступному чемпіонаті ми збільшимо кількість клубів у Прем'єр-лізі до 14-ти, а потім повернемося до більш звичної для всіх нас системи із 16-ма колективами в елітному дивізіоні. Це нові можливості для росту клубів і залучення вболівальників на стадіони в різних куточках України", - сказав Павелко.

При цьому кожен з клубів вищого дивізіону починаючи з сезону 2021/22 буде зобов'язаний сформувати жіночі команди.

Серед обіцяних реформ також - забезпечення роботи VAR (відеоасистента арбітра) на всіх матчах чемпіонату. У сезоні 2019/20 VAR "дебютувала" в УПЛ 22 лютого на матчі Динамо-Ворскла й наразі застосовується лише на двох матчах туру.

Раніше, 4 березня, головний тренер збірної України Андрій Шевченко анонсував зміни у складі національної команди перед важливими товариськими зустрічами з Францією та Польщею.

Категорії