Носіння маски зменшує ризик захворювань на 53% – дослідження

Носіння маски зменшує ризик захворювань на 53% – дослідження

Носіння маски зменшує ризик захворювань на 53% – дослідження
Фото з відкритих джерел

Британські та австралійські вчені заявляють, що маски виявилися найбільш ефективним засобом боротьби з пандемією. Носіння маски зменшує ризик захворювань на 53%.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Перше глобальне дослідження показало необхідність продовження використання масок, соціального дистанціювання та миття рук. Водночас необхідно продовжувати вакцинальні програми.

"Це систематичне дослідження та метааналізСтатистичний аналіз, який поєднує результати багатьох наукових досліджень. Метааналіз може бути виконаний, коли існує кілька наукових досліджень, що стосуються одного і того ж питання у кожному окремому дослідженні, і описані результати дослідження, які, як очікується, мають певний ступінь помилки. Метою цього є використання статистичних підходів для отримання об'єднаної оцінки, найближчої до невідомої загальної істини, заснованої на тому, як сприймається ця помилка. показують, що деякі засоби індивідуального захисту та соціальне дистанціювання, включаючи миття рук, носіння масок, пов'язані зі скороченням захворюваності на COVID-19", – зазначили дослідники.

Учені з Університету Монаш та Единбурзького університету дійшли висновку, що різноманітні заходи, такі як закриття кордонів, шкіл та підприємств, вимагають подальшого аналізу, аби оцінити їх потенційний негативний вплив на населення.

Читайте також: Уникнути ще 690 тисяч смертей. Як працює колективний імунітет і чому без вакцинації він неможливий

Що відомо

  • Голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус вважає, що для подолання пандемії COVID-19 необхідно, щоб постачання вакцин по механізму COVAX було пріоритетним у світі.
  • Пандемія COVID-19 розпочалася в грудні 2019 року в Ухані. Світова спільнота активно звинувачувала КНР у приховуванні справжніх масштабів епідемії та обставин її початку.
  • У жовтні у ВООЗ заявили, що невдовзі людство здолає майже 60% шляху у боротьбі з пандемією COVID-19.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]ia. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок