Експерт пояснив, чому вежа у Комишувасі незручний об'єкт для окупантів

Експерт пояснив, чому вежа у Комишувасі незручний об'єкт для окупантів

Марафон
Експерт пояснив, чому вежа у Комишувасі незручний об'єкт для окупантів
Вежа "Комишуваха", фото: Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

За останні кілька років Україна змогла налагодити й збудувати цілу мережу передавачів для того, щоб жителі окупованих територій мали доступ до іншої інформації окрім російської пропаганди. Про це в ефірі програми "Сьогодні.Головне" заявив директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко.

"Аби утримувати населення на окупованих територіях в покорі бойовики використовують інформаційний вакуум та не дають жодного доступу до альтернативної інформації. В цьому плані, ситуація в ОРДЛО гірша, аніж у Росії", — додав Юрій Кочевенко.

За словами Кочевенка, така ситуація склалась через те, що на окупованих територіях Донецької, Луганської областей та Криму виключена діяльність будь-яких журналістів, громадських організацій діяльність яких не контролюються окупантами.

Кочевенко додав, що факт обстрілу вежі підтверджує, що жителі окупованих територій слухають та дивляться українські радіостанції та канали.

Читайте також: Стріляли зі ствольної артилерії: наслідки обстрілу телевежі на Луганщині

Повний випуск програми "Сьогодні. Головне" можно переглянути тут

Що відомо

  • 17 листопада у Луганській області бойовики РФ з артилерії обстріляли 150-метрову телевежу, яка мовить на підконтрольну та тимчасово окуповану територію.
  • 22 серпня 2021 року у Комишувасі почала працювати нова телевежа

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок