Дослідники Facebook показали прототип рукавички для взаємодії з VR

Дослідники Facebook показали прототип рукавички для взаємодії з VR

Дослідники Facebook показали прототип рукавички для взаємодії з VR
Facebook

Дослідницький підрозділ компанії Facebook Reality Labs показав прототип рукавички, за допомогою якої можна буде взаємодіяти з віртуальними предметами.

Як розповів директор лабораторії Шон Келлер, на долонях та пальцях рукавички розміщені 15 ребристих та надувних пластикових накладок. Вони передають тактильні відчуття, зокрема тиск, текстуру та вібрацію, що створює ефект відчуття віртуального об’єкта руками.

"Ви зможете з'єднати їх з гарнітурою віртуальної реальності для захопливого досвіду, як-от гри на концерті або у покер у метавсесвіті. Вони також будуть працювати з окулярами AR. Ці рукавички ㅡ не просто периферійний пристрій, вони зроблять віртуальний світ відчутним на дотик", — зазначили у Reality Labs.

Розробка технології почалася у 2014 році. Перший прототип у вигляді пальця з одним приводом з'явився у 2015.

Що відомо

  • Facebook збирає команду розробників, які будуть працювати над "метавсесвітом" – це віртуальний простір з цифровими світами, в якому користувачі зможуть переміщатися і спілкуватися незалежно від фізичних відстаней.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок