Запорізькі волонтери відправили 172-й гуманітарний вантаж в зону ООС

Запорізькі волонтери відправили 172-й гуманітарний вантаж в зону ООС

Запорізькі волонтери відправили 172-й гуманітарний вантаж в зону ООС
Суспільне Запоріжжя

У вівторок, 16 листопада, із запорізького центру "Солдатський привал" відправили гуманітарну допомогу в зону Операції Об’єднаних Сил.

Про це сьогодні, 17 листопада, Суспільному повідомила координаторка центру Галина Гончаренко.

Необхідні для бійців побутові речі частково закуплені й придбані на кошти, що надають підприємці, друзі й волонтери. Частково отримані у дарунок від містян.

"Історія у всіх різна. Табори туристичні, готелі, вони щось передають нам, ми відвозимо на фронт. Ми їдемо до 56 бригади, вона зараз зайшла у сектор бойових дій, і в 37-ий і 21-ий батальйон", — зазначила вона.

Із Запоріжжя відправили гуманітарну допомогу в зону ООС
Галина Гончаренко. Суспільне Запоріжжя

За словами координаторки, у списку гуманітарної допомоги: сокири, бензопили, газові плити, буржуйки та обладнання для них, зварювальний апарат, цвяхи. Також міститься посуд, вологі серветки, аптека ще миючі засоби, та інші побутові речі.

"А головне — це маскувальні сітки, це великі сітки, для важкої техніки. Тут також "плітоноски", розвантажувальні жилети для бійців. Ну, і подушки", — додала Галина Гончаренко.

Із Запоріжжя відправили гуманітарну допомогу в зону ООС
Маскувальні сітки. Суспільне Запоріжжя

Вона відзначила, що до подарунків українським бійцям також поклали ляльки-мотанки — роботи учнів гімназії №83. А ще запорізькі пенсіонери Валентина та Юрій Теслі передали солдатам випічку та консервацію власного виробництва.

"В основному це рогалики з повидлом, які ми назвали “смаколики домашні”. Пече їх моя благовірна — тьотя Валя, це в неї такий позивний. Вже 7 років, на жаль, ми допомагаємо, на жаль, не закінчується ця війна проклята. Допомагають і наші знайомі — хто трошки грошей дає, хто яблука дає. Словом, беруть участь багато наших знайомих. У міру своїх сил допомагаємо, тому що не можна кидати наших дітей напризволяще", — каже волонтер Юрій Тесля.

Як зазначила Галина Гончаренко, це вже 172-й гуманітарний вантаж, що поїхав на фронт від "Солдатського привалу". Його відправили у дорогу у вівторок о четвертій ранку, тож сьогодні, 17 листопада, він уже має бути у військових бліндажах.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок