У Дніпрі будуть діяти погодинні обмеження на проїзд для пільговиків: що каже влада й пасажири

У Дніпрі будуть діяти погодинні обмеження на проїзд для пільговиків: що каже влада й пасажири

У Дніпрі з 18 листопада для пільговиків встановлять погодинні обмеження на користування громадським транспортом: безкоштовно вони зможуть їздити лише з 10 ранку до 15-ї години. Про це Суспільному повідомив представник міської ради Іван Васючков.

Він каже, що, за підрахунками транспортного департаменту, пільговим проїздом у Дніпрі щоденно користуються 40 тисяч людей, а це 42% від загальної кількості пасажирів електротранспорту.

Іван Васючков вважає: попередні погодинні обмеження допомогли зменшити кількість захворілих.

«Уже через тиждень введення такого обмеження ми побачили різке падіння кількості захворюваності по місту. До 10-ої години й після 15-ої пільгова категорія оплачує проїзд також. Виняток – це є школярі, з 1 по 11 класи. Вони мають знижку. Тобто пільговий проїзд на 100% в електротранспорті й 25% на автобусному транспорті», – сказав посадовець.

Що кажуть пільговики

Суспільне запитало в пенсіонерів на вулицях Дніпра, як вони ставляться до обмеження пільг.

«Було ж уже таке – пенсіонер повинен заплатити, і тоді поїде. Ця комісія не давала нам права безкоштовно їздити. Вона не має права – це обмежувати», – сказала дніпрянка Світлана.

«Якщо в цьому є необхідність – скоротити пільговий час – значить, треба скоротити. Таке вводили вже, їздили ж. Підбирали інший час. Жодних ускладнень не відчуваю», – висловила свою думку Галина.

Що відомо

  • У Дніпрі з 18 листопада діятимуть обмеження на проїзд у громадському транспорті для пільговиків. Користуватися громадським транспортом безплатно вони зможуть з 10-ої до 15-ої години. Таке рішення 16 листопада ухвалила міська комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру.
  • Юрист Андрія Верба тоді заявив, що це не відповідало вимогам закону.
  • Схоже рішення міська комісія вже ухвалювала 24 березня нинішнього року. Кілька учасників бойових дій на Донбасі подали до суду, вимагаючи визнати рішення протиправним.

Читайте також

  • Брав по 1200 гривень. У Кривому Розі затримали підозрюваного в підробленні COVID-сертифікатів

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок