За наукові дослідження та підручники. Кабмін запровадив Національну премію Патона

За наукові дослідження та підручники. Кабмін запровадив Національну премію Патона

За наукові дослідження та підручники. Кабмін запровадив Національну премію Патона
УНІАН

Кабінет міністрів погодив Положення про премію, комітет, опис почесного знака та опис диплома лауреата премії імені Бориса Патона.

Премію призначатимуть за:

  • видатні наукові дослідження, які сприятимуть подальшому розвитку гуманітарних, природничих і технічних наук;
  • розробку та впровадження нової техніки, матеріалів, технологій, нових способі і методів лікування та профілактики захворювань, що відповідають рівню світових досягнень;
  • роботи, які становлять значний внесок у вирішення проблем охорони навколишнього середовища;
  • створення підручників для закладів загальної середньої, фахової чи вищої освіти.

На лицьовому боці Почесного знаку в центрі буде зображено погруддя Бориса Патона в напіванфас і по колу напис "Національна премія імені Бориса Патона".

На зворотному боці — розгорнута книга на тлі шестерні, вище якої стилізоване зображення атома, а по колу згадані зображення обрамлятиме стилізований лавровий вінок.

Що відомо

  • У Міжнародний день учителя, 2 жовтня, на Софійській площі у Києві відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих педагогів України – Global Teacher Prize Ukraine 2021. Головний приз премії – 250 тисяч гривень – отримав Артур Пройдаков, який викладає українську мову та літературу в київському приватному загальноосвітньому навчальному закладі "Мідгард".

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок