Столицю Індії накрив густий смог: школи закриваються, людям радять працювати з дому

Столицю Індії накрив густий смог: школи закриваються, людям радять працювати з дому

Столицю Індії накрив густий смог: школи закриваються, людям радять працювати з дому
Associated Press

У столиці Індії Делі суттєво погіршився стан повітря. Учні переходять на дистанційне навчання на невизначений термін. Державним службовцям та приватним підприємцям також радять працювати з дому.

Про це пише The Times of India.

У суботу 13 листопада уряд Делі наказав закрити школи на тиждень, але ввечері 16 листопада Комісія з управління якістю повітря в Делі заявила, що всі навчальні заклади повинні залишатися закритими до отримання подальших інструкцій.

З початку тижня рівень забруднення повітря в столиці Індії зріс ще у 20 разів, зважаючи на те, що Делі вже давно вважається одним з найбільш токсичних міст світу. Рівень PM 2.5 - найбільш шкідливих твердих частинок, які спричиняють хронічні захворювання легенів і серця — в декількох частинах міста становить 400 мікрограмів на кубічний метр, тоді як норма встановлена ВООЗ — 25.

Серед причин, велика кількість транспорту та підприємств, перенаселення міста, спалення фермерами стерна, а також нещодавнє святкування традиційного індійського фестивалю ДіваліДівалі — головне індійське свято-фестиваль, свято вогнів, фестиваль вогнів, що символізує перемогу світла над темрявою; своєрідний індійський "Новий Рік"., під час якого жителі масово порушували заборону на використання феєрверків.

Що відомо

  • У жовтні Україну накрила хмара діоксиду сірки через виверження вулкану на Канарах.
  • У квітні 2020 року в Києві зафіксували найвищий рівень забруднення повітря у світі.
  • Стежити за рівнем забруднення повітря можна за допомогою спеціального Telegram-бота. Сервіс поширюється на територію всієї України.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок