Щоб не їхали в Рівне: у Квасилові хочуть розширити адмінпослуги за місцем проживання

Щоб не їхали в Рівне: у Квасилові хочуть розширити адмінпослуги за місцем проживання

Ще одне віддалене робоче місце рівненського ЦНАПу хочуть облаштувати у Квасилові, аби мешканці селища не їздили задля документів у Рівне. Його розмістять у приміщенні колишньої аптеки на вулиці Рівненській, повідомила керівниця установи Наталія Майорова. Попередньо, приміщення ще треба відремонтувати.

У приміщенні колишньої аптеки на вулиці Рівненській у Квасилові планують облаштувати віддалене робоче місце рівненського ЦНАПу. Але попередньо тут треба зробити капітальний ремонт, розповіла Наталія Майорова.

"В бюджеті було виділено 190 тисяч гривень на проєктно-кошторисну документацію. Ми провели відбір виконавця, який її виготовить, і тоді вже будемо знати, яку саме суму потрібно буде просити з бюджету саме на капітальний ремонт", – повідомила посадовиця.

Приміщення, у якому планують облаштувати віддалене робоче місце ЦНАПу, є власністю Рівненської громади, пояснила староста Квасилова Віта Кисільова. З її слів, мають розірвати договір з орендарем, який винаймав цю будівлю для аптеки.

"Власнику аптеки запропонували інше приміщення для оренди й він невдовзі має звільнити це приміщення. Тому, коли буде готова проєктно-кошторисна документація і якщо депутати виділять кошти – зможемо розпочати ремонт. Думаю, мінімум два мільйони буде необхідно", – припустила Віта Кисільова.

Староста зауважила, що у Квасилові з червня 2021 року вже працює одне віддалене робоче місце рівненського ЦНАПу.

"Адміністратор працює всі дні і надає найзатребуваніші послуги в селищі, щоб квасилівчани не їхали за ними в Рівне. Щодня звертається в середньому по двадцять людей. Але для розширення переліку послуг, які можна надавати квасилівчанам на місці, потрібне ще одне віддалене місце", – каже Віта Кисільова.

Крім того, теперішнє робоче місце рівненського ЦНАПу у Квасилові, зі слів старости, розміщене на третьому поверсі. Для зручності літнім жителям і людям з інвалідністю нове робоче місце зможуть облаштувати на першому поверсі у центрі селища.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок