Жителька Олександрійського району зв'язала для військових 65 пар шкарпеток

Жителька Олександрійського району зв'язала для військових 65 пар шкарпеток

Жителька Олександрійського району зв'язала для військових 65 пар шкарпеток
фото Галини Мариненко

Жителька села Головківка Олександрійського району Кіровоградської області зв'язала для військових шкарпетки. В'язати їх 70-річна Любов Халько почала ще навесні цього року. За цей час сплела 65 пар.

Шкарпетки на війну жінка передає вперше. "Наближається зима, і у мене виникло бажання зв'язати нашим захисникам шкарпетки. Бо я ж сиджу у теплій хаті, а військові воюють на передовій".

В'язала у вільний від домашньої роботи час. "Я брала в'язані кофти, розплутувала з них нитки, і використовувала для шкарпеток. Я живу сама, вранці попораюсь по господарству, погодую собак, курей, качок, і сідаю собі в'язати. Це моє хобі, я отримую від цього задоволення".

Шкарпетки жінка передала жительці Олександрії Галині Мариненко, яка збирає допомогу для військових на Схід.

"Допомогу для військових ми збираємо з травня 2014 року, – розповідає вона. – До мене на ринку, де я працюю, підійшла Любов Халько і сказала, що має 65 пар шкарпеток, попросила їх забрати. Ми поїхали з чоловіком у Головківку і забрали цілий пакет. Нині ми ще визначаємось, куди будемо передавати шкарпетки".

За словами Любові Халько, вона буде і надалі в'язати шкарпетки, але для цього потрібні нитки. Приносити та передавати їх можна Галині Мариненко на центральний ринок.

Читайте також

На початок