На Одещині за понад пів млн грн планують створити вебсайт та архів об'єктів культурної спадщини

На Одещині за понад пів млн грн планують створити вебсайт та архів об'єктів культурної спадщини

На Одещині за понад пів млн грн планують створити вебсайт та архів об'єктів культурної спадщини
odessa-tour

Одеський обласний департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини планує до кінця 2021 року створити вебсайт знакових історичних об'єктів регіону та розпочати формування архіву їх облікової документації. На це з бюджету міста хочуть виділити 600 тисяч гривень. Про таке стало відомо із системи публічних закупівель Prozorro.

Так, на створення вебсайту можуть витратити 250 тисяч гривень. Згідно з тендерної документації, там планують розмістити інформацію про важливі об'єкти архітектури та містобудування регіону, історії, садово-паркового та монументального мистецтва, науки та техніки, а також музеї. Компанія, яка переможе в аукціоні, має розробити сайт до 25 грудня 2021 року.

Також в рамках програми "Культура Одещини – 2020/2022 роки" обласний департамент культури хоче створити електронну базу архівної облікової документації історичних об'єктів області. Процедура складатиметься з декількох етапів. На виконання першого етапу департамент планує виділити 350 тисяч гривень. Компанія, яка отримає тендер, має відсканувати та оцифрувати наявні історичні документи, а саме тисячу архівних томів, які містять майже 50 000 аркушів. Дедлайн цих робіт – 29 грудня 2021 року.

Що відомо

  • Згідно з офіційним сайтом Одеської міської ради, в регіоні є 42 об'єкти культурної спадщини національного значення та 1 312 об'єктів місцевого значення. Серед них історичні будинки та особняки, пам'ятники, могили та братські могили, поселення античного часу, дендропарки, пам'ятні знаки, комплекси будівель, фонтани, ботанічний сад, церкви, арки, городища, кургани, некрополі тощо.

Читайте також

  • На новорічну ілюмінацію в Одесі планують витратити понад 2,5 млн грн
  • Проєкт реставрації будинку Ягницького на Дерибасівській обійдеться у 5,3 млн грн
  • На Одещині хочуть збудувати туристично-інформаційний центр за 30 мільйонів

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок