Дитяче Євробачення-2021: Олена Усенко презентує кліп на пісню "Важіль"

Дитяче Євробачення-2021: Олена Усенко презентує кліп на пісню "Важіль"

Дитяче Євробачення-2021: Олена Усенко презентує кліп на пісню "Важіль"

17 листопада о 20:00 14-річна учасниця дитячого пісенного конкурсу "Дитяче Євробачення-2021" Олена Усенко презентує кліп на свою пісню "Важіль" на платформах Суспільного.

У кліпі юна артистка розповідає особисту історію про те, як поборола страх сцени і булінг у школі.

"Уперше я вийшла на сцену в 7 років, і той виступ обернувся жахом. Усе пішло не за планом, я дуже боялася. Після того я навіть сказала мамі, що більше ніколи не вийду на сцену і не співатиму! Якби я могла повернутися у минуле, то обійняла б себе і сказала: "Рухайся далі, дівчинко, ніколи не зупиняйся”. Коли зараз хвилююся перед виступами, то уявляю, що за кілька років я, доросла і успішна артистка, повертаюся до себе теперішньої й кажу: "Олено, все вдалося!". Вірю, що так і буде", — поділилася Олена.

За словами дівчини, у загальноосвітній школі не дуже підтримували її хист до співу:

"У школі мене гнобили за те, що я займаюсь творчістю. Проте батьки помічали, як я захоплено співала і танцювала вдома перед дзеркалом, як, затамовуючи подих, завжди дивилася концерти зірок по телевізору. Тому вони підтримали мене, знайшли викладача вокалу, і з 10 років я продовжила займатися справою, яку люблю найбільше", — розповіла Олена.

Меседж про те, що кожній особі дана лише мить, і немає часу залишатися в тіні через свої страхи та невпевненість, Олена втілила в конкурсній пісні "Важіль", на яку зняв кліп режисер Дмитро Авдєєв.

"В основу кліпу покладено ідею самої Олени. Іноді розумієш, що підтримка була настільки потрібна, аж хочеться повернутися в минуле і промовити до себе важливі слова. Упевнений, що в Європі зрозуміють наш меседж, бо в ідеї самодопомоги немає кордонів", — прокоментував режисер кліпу Дмитро Авдєєв.

Презентація кліпу відбудеться 17 листопада о 20:00 на фейсбук-сторінці UA: КУЛЬТУРА і Євробачення, а також у ютуб-каналі Суспільне Культура.

Що відомо

  • 24 жовтня Олена Усенко перемогла у Національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2021, який провів суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА.
  • 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale відбудеться фінал Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який наживо транслюватиме UA: КУЛЬТУРА.
Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо КультураРадіодиктант