Пункти вакцинації у Львові працюватимуть довше

Пункти вакцинації у Львові працюватимуть довше

Пункти вакцинації у Львові працюватимуть довше
Суспільне Львів

У Львові пункти вакцинації від коронавірусу працюватимуть до 20 години. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

У будні та вихідні працюватимуть з 10:00 до 20:00 майже усі тимчасові пункти. За винятком пунктів на Нижньому Шуварі на на території ТЦ, що на вулиці Княгині Ольги, 95.

У міських поліклініках та деяких лікарнях у будні можна вакцинуватися з 09:00 до 20:00 год, а у вихідні дні – із 10:00 до 16:00 год. У Львівській міській громаді першою дозою вакцини щепили 391 428 людей, тобто 60,8% від всієї кількості мешканців. А двома дозами вакцини уже щеплено 274 721 людину. Це 42, 7%.

Щоб вакцинуватись, потрібно проконсультуватися із сімейним лікарем, обрати найближчий пункт вакцинації та прийти з паспортом та ідентифікаційним кодом. Вся актуальна інформація про роботу пунктів вакцинації у Львові – тут.

Що відомо

  • На Львівщині планують відкрити пункти вакцинації у церквах. Про це повідомив директор обласного департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.
  • Станом на ранок 17 листопада на території Львівської області підтвердили 721 новий випадок захворювання на коронавірус. Серед них 223 — у львів'ян. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
  • На Львівщині дві дози вакцини від коронавірусу отримали 24% населення. Найбільше вакцинованих у Моршині – 75%, проте є населенні пункти, де рівень вакцинації трохи більше 10%.
  • З 30 жовтня на території Львівської області діють карантинні обмеження "червоної" зони. Таке рішення ухвалили 27 жовтня під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок