За фактом спроби викрадення дитини на Запоріжжі поліція відкрила кримінальну справу

За фактом спроби викрадення дитини на Запоріжжі поліція відкрила кримінальну справу

За фактом спроби викрадення дитини на Запоріжжі поліція відкрила кримінальну справу
Фото з Facebook-сторінки Kushugum.news

Співробітниками поліції відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України стосовно спроби чотирьох юнаків викрасти 12-річного хлопця у Кушугумській територіальній громаді для знімання відео та поширення його в соцмережі.

Про це Суспільному повідомила речниця ГУ Національної поліції Запорізької області Олена Лебединська.

Подія сталася 12 листопада. Тоді до поліцейських Кушугумської територіальної громади звернулися з приводу того, що невідомі на чорному автомобілі лякають 12-річного хлопчика та примушують сісти до авто.

Патрульна поліція знайшла вказаний автомобіль, в салоні знаходилось троє неповнолітніх хлопців віком 16-17 років та ще один 18-річний юнак.

Запорізькі правоохоронці завели кримінальну справу на осіб, які намагалися викрасти дитину
Фото з Facebook-сторінки Kushugum.news

Їх доставили до поліції в смт Кушугум та викликали їхніх батьків. Як пояснили хлопці, вони хотіли посадити дитину до свого автомобіля, аби зняти ролик про те, як легко викрасти дитину. Пізніше це відео планували викласти в соцмережі.

З неповнолітніми та їхніми батьками правоохоронці провели профілактичні бесіди. Відносно хлопця, який знімав відео та налякав дитину, склали адміністративний протокол за дрібне хуліганство. Відносно 17-річного водія склали протокол за керування транспортним засобом без права керування.

Втім, через розголос у ЗМІ, матеріали справи детальніше вивчили в обласному управлінні поліції, після чого було прийнято рішення про відкриття кримінального провадження за ч. 3 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України.

Також за можливе неналежне виконання працівниками поліції своїх обов’язків призначено проведення службового розслідування.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок