На Івано-Франківщині лунатимуть сирени

На Івано-Франківщині лунатимуть сирени

На Івано-Франківщині лунатимуть сирени
pexels.com

18 листопада на Івано-Франківщині лунатимуть сирени. О 14:00 працівники управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації перевірять обласну систему централізованого оповіщення, повідомили Суспільному в управлінні.

Спеціалісти перевірятимуть систему оповіщення через вуличні гучномовці та сповіщатимуть про перевірку на місцевих телеканалах.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, жителі області повинні прослухати навчальну інформацію, увімкнувши один з доступних засобів масової інформації:

  • радіоточку;
  • радіоприймач на хвилях першої програми Українського радіо або місцевих радіостудій в районних центрах та містах обласного значення;
  • телеканали місцевих студій в районних центрах та містах обласного значення.

Працівники управління з питань цивільного захисту вмикатимуть сирени на 2-3 хв, щоб почути, чи вони справні, розповів Суспільному начальник управління Володимир Стебницький. У разі надзвичайної ситуації сирени вмикатимуть на 10 хвилин.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок