Франція перемогла Фінляндію та допомогла Україні вийти у плей-оф відбору на ЧС-2022: відео AP Images

Фінляндія фінішувала третьою.

Перед останнім туром ситуація в групі України була наступною: Франція достроково стала переможцем, Фінляндія на два очки випереджала Україну. Фіни в останньому турі приймали французів, а українці грали у гостях проти боснійців.

Французи поїхали на останній тур без кількох лідерів, але випустили близький до основного склад. Фінляндія грала за збереження другого місця за повного стадіону в Гельсінкі.

У першому таймі фіни більше захищалися, грали другим номером. Ближче до перерви намагалися перейти до володіння м'ячем, а на старті другого тайму уже грали першим номером. За цей час фіни створили кілька атак, але лише одного разу пробили у ствір воріт французів.

Натомість Франція ближче до середини другого тайму відкрила рахунок - Карім Бензема забив після ефектного розіграшу на куті штрафного. А десять хвилин потому Кіліан Мбаппе у швидкій атаці подвоїв перевагу чинних чемпіонів світу, 2:0.

Цей результат разом з перемогою України над Боснією та Герцеговиною означає, що саме українська команда зайняла друге місце в групі та потрапила у плей-оф відбору на ЧС-2022.

А після матчу Олександр Петраков, в.о. головного тренера збірної України, подякував французам за порядність та запропонував відправити їм телеграму: "Зараз все вирішу разом із президентом, як це робиться - не знаю. Гадаю, треба відправити телеграму та сказати "дякуємо" за порядність".

5. Казахстан - 3 очки (8), 5:20
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів