Україна U21 дотисла Сербію U21 у матчі відбору на Євро-2023: турнірна таблиця

Україна U21 дотисла Сербію U21 у матчі відбору на Євро-2023: турнірна таблиця Фото Дмитра Смолієнка

Українці ледь не втратили перемогу, але наприкінці вирвали необхідний для себе результат.

Молодіжна збірна України з футболу здобула перемогу у матчі відбору на чемпіонат Європи-2023. У поєдинку шостого туру українці здолали сербів.

Україна U21 проводила другий матч у листопаді. Перед грою проти сербів українці зіграли внічию проти збірної Північної Македонії.

Проти сербів молодіжна збірна України зустрічалася вдруге на відборі. Перший поєдинок на виїзді українці виграли з мінімальним рахунком 1:0.

Домашню гру у Львові Україна U21 розпочала активніше. Вже на 9-й хвилині українці були попереду завдяки голу Дмитра Криськіва. А наприкінці першого тайму могли і подвоїти перевагу, проте Артем Бондаренко не реалізував пенальті.

Українці активно діяли упродовж більшої частини матчу, проте ближче до кінцівки поступово віддали ініціативу. Сербам вдалося цим скористатися - після ауту гості реалізували атаку - відзначився Штефан Мітровіч.

Однак українцям вдалося вдруге дотиснути сербів та вирвати перемогу. На 81-й хвилині після передачі Артема Бондаренка відзначився Георгій Судаков - його гол і став переможним.

Відбір на Євро-2023 U21. Група H

Україна U21 - Сербія U21 2:1

Голи: Криськів, 9, Судаков, 81 - Мітровіч, 78

Завдяки цій перемозі Україна U21 збільшила відрив від конкурентів по групі та тимчасово зрівнялася за очками із Францією. В обох команд по 13 очок.

• 7 червня 2022 року. Україна U21 - Чорногорія U21
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів