Напад на працівників та пацієнтів лікарні в Комарно: що відомо

Напад на працівників та пацієнтів лікарні в Комарно: що відомо

Напад на працівників та пацієнтів лікарні в Комарно: що відомо
Суспільне Львів

Вранці, 16 листопада, у Комарнівську лікарню, що на Львівщині, ввірвався 30-річний чоловік. Він напав на працівників та пацієнтів лікарні. Окрім того, потрощив вікна і двері в кабінети та палати. Невдовзі чоловіка затримали правоохоронці. Про події у лікарні Суспільному розповіли пацієнти та працівники закладу.

За словами лікарів, невідомий прийшов до лікарні близько 8 години ранку. Тоді двері у відділення були зачиненими. Чоловік почав бити вікна, розгромив хол та двері у кабінети та палати.

Лікарня в Комарно
Лікарня в Комарно. Суспільне Львів

Невдовзі він напав на пацієнтів.

"Він мав ніби елемент крісла, з стільчика. Зверху було таке м'яке, а знизу —дерево. То він не м’яким бив, а деревом по голові. Я закрилася руками, а він б'є", — каже пацієнтка лікарні Ольга Грева.

Пацієнтка лікарні Ольга Грева
Пацієнтка лікарні Ольга Грева. Суспільне Львів

"По голові вдарив 2 рази, видно я рукою закрилася, а він мені просто розрізав палець, кров пішла. Спочатку я думала, що то він мені голову розбив, що то кров з голови, але то з руки і добре, що він ножика не вхопив, який тут лежав", — каже пацієнтка лікарні Наталія Єсікова.

Лікарня в Комарно
Лікарня в Комарно. Суспільне Львів

За словами голови Комарнівської ТГ Ігоря Черевичника, напад здійснив 30-річний мешканець сусіднього села. Чоловік — син пацієнтки Марії Барабаш. За словами жінки, ще вчора він приходив її навідувати, а сьогодні — напав із кулаками.

"В нього хвороба — шизофренія. Але раніше вона так ніколи не прогресувала. Він до мене рук ніколи не простягав. А тепер, що зі мною зробив! Добре мене вгатив", — каже Марія Барабаш.

Пацієнтка лікарні Марія Барабаш
Пацієнтка лікарні Марія Барабаш. Суспільне Львів

Матеріальні збитки у лікарні наразі ще не рахували.

"Ремонт зроблений у 2020 році. Були поміняні всі вікна, двері пластикові, зроблений ремонт, санвузли поміняні. Через цей інцидент нам треба буде відновлювати роботи, починати все з початку", — каже лікарка-невропатолог Ніна Мелень.

Лікарня в Комарно
Лікарня в Комарно. Суспільне Львів

Речниця Нацполіції Світлана Добровольська каже, чоловіка, який здійснив напад, доправили у спеціалізований медичний заклад на лікування. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події та вирішують питання правової кваліфікації.

Читайте також: На Львівщині чоловік ввірвався у лікарню та побив пацієнтів

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок