Жителі прифронтового Зайцевого отримали гігієнічні набори від благодійників

Жителі прифронтового Зайцевого отримали гігієнічні набори від благодійників

Жителі прифронтового Зайцевого отримали гігієнічні набори від благодійників
Фото: Суспільне Донбас

Маски, антисептики, мийні та дезінфекційні засоби отримали жителі прифронтового Зайцевого. Акцію із роздачі гігієнічних наборів організували представники французької благодійної організації ACTEDМісія ACTED – рятувати життя та підтримувати людей у ​​задоволенні їхніх потреб у важкодоступних районах. ACTED реалізує програми, які постраждали від конфліктів, стихійних лих чи соціально-економічних труднощів.. Роздавали набори трьох видів – для працездатних жителів, для пенсіонерів та інвалідів. Про це Суспільному розповіла співробітниця гуманітарної організації ACTED Світлана Паськова.

За її словами, видаватимуть гігієнічні набори адресно і на кожного члена сім’ї.

"Це будуть гігієнічні набори, склад яких направлений на протидію COVID-19. У нас два види гігієнічних наборів і плюс третій вид – набір для людей з особливими потребами. Тобто цей набір містить підгузки для дорослих і всі необхідні засоби догляду", - розповідає співробітниця гуманітарної організації ACTED Світлана Паськова.

Паськова додала, що гігієнічні набори люди отримують у картонних коробках

Що відомо

  • Видають гігієнічні набори представники французької гуманітарної організації ACTED у прифронтових населених пунктах. Зайцеве – селище, розділене лінією розмежування.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок