Новим заступником голови Сумської ОДА став Андрій Бірюков

Новим заступником голови Сумської ОДА став Андрій Бірюков

Новим заступником голови Сумської ОДА став Андрій Бірюков
"Рада"

Новим заступником голови Сумської облдержадміністрації став Андрій Бірюков. Він займатиметься питаннями цифрового розвитку, трансформацій і цифровізації. Про це 16 листопада повідомили на сайті Сумської ОДА.

За словами голови ОДА Дмитра Живицького, він працюватиме над створенням єдиного структурного підрозділу облдержадміністрації, який займатиметься цифровим розвитком області, а також вирішуватиме питання щодо комп’ютерного забезпечення структурних підрозділів.

Що відомо про Андрія Бірюкова

Андрій Бірюков народився у Сумах. У 90-х роках працював інженером на сумських підприємствах та в Сумському обласному управлінні Національного банку України.

З 2002 року працював в Києві. Спочатку був начальником управління інформатизації головного управління Національного банку України. Пізніше обіймав посаду президента Асоціації "Український союз учасників Національної системи масових електронних платежів". Був експертом з правових питань всеукраїнської громадської організації "Українська федерація індустрії безпеки". Останнім часом працював директором ТОВ "Бест Софт Солюшнс" та виконавчим директором громадської спілки "Хай-Тек Офіс Україна".

Декларація Андрія Бірюкова — тут.

Що відомо

  • Андрій Бірюков став шостим заступником Дмитра Живицького.
На початок