В Івано-Франківську більше сотні стояків у будинках досі залишаються без опалення

В Івано-Франківську більше сотні стояків у будинках досі залишаються без опалення

В Івано-Франківську більше сотні стояків у будинках досі залишаються без опалення
Суспільне Карпати

Більше сотні стояків багатоквартирних будинків в Івано-Франківську — досі без опалення. Про це під час оперативної наради сказала директорка департаменту економічного розвитку міської ради Світлана Криворучко.

Не розпочався опалювальний сезон у будинку на вулиці Чорновола, 132. Мешканка багатоповерхівки Таміла Буженко каже, що люди протягом місяця звертаються в "Івано-Франківськтеплокомуненерго", "Комфортний дім" та до міського голови Івано-Франківська. Однак результату досі немає.

"Вони нам кажуть, що опалення у нас є, але треба розповітрити батареї. Уже тричі ми їх розповітрювали, але тепла як не було, так і немає. Одягаємо на себе сто речей і ходимо так. Діти вже купили мені батарею, щоб я трохи грілася. Рятуємося як можемо", — говорить жінка.

В Івано-Франківську більше сотні стояків у будинках досі залишаються без опалення
Не розпочався опалювальний сезон у будинку на вулиці Чорновола, 132. Суспільне Карпати

Ще одна мешканка будинку Марія Лоскотова розповідає, що раніше в "Управляючій компанії "Комфортний дім" жителям повідомили, що у їхньому підвалі вкрали лічильники обліку теплової енергії.

"Кожного дня майстри приходять, щось ремонтують, щось роблять. А ми кожного дня ходимо в котельню та скаржимося. Вчора ходили – нема, сьогодні знову пішли із сусідкою. Нам сказали, що майстри пішли. Вони щодня знаходять якусь причину", — сказала Марія Лоскотова.

У котельні "Івано-Франківськтеплокомуненерго", яка обслуговує будинок на вулиці Чорновола, 132, пояснити причину відсутності опалення на камеру відмовилися. Чоловік, якого там зустріла кореспондентка Суспільного, не назвався. Однак він сказав, що ця проблема через працівників "Комфортного дому", які досі не розповітрили систему.

В Івано-Франківську більше сотні стояків у будинках досі залишаються без опалення
В "Івано-Франківськтеплокомунерго", яка обслуговує будинок на Чорновола, 132, причину відсутності тепла не пояснили. Суспільне Карпати

Заступник головного інженера "Управляючої компанії "Комфортний дім" Володимир Проданюк у телефонній розмові з журналісткою Суспільного заперечив ці слова. На його думку, роботи повинні виконати працівники "Івано-Франківськтеплокомуненерго".

"Управляюча компанія "Комфортний дім" має укладений договір з теплотехніками "Івано-Франківськтеплокомуненерго". І відповідно до договору вони повинні виконувати профілактичні роботи, запускати теплоносій в будинку та обігрівати приміщення. Люди платять їм за обігрів приміщення за прямими договорами. Також і ми платимо їм відповідно до договору за обслуговування внутрішньобудинкових теплових мереж", — повідомив Володимир Проданюк.

Виконувач обов'язків керівника "Івано-Франківськтеплокомуненерго” Микола Тимченко на нараді сказав, що теплопостачання подається до всіх житлових будинків. А там, де є проблеми по стояках, працюють аварійні бригади.

Директорка департаменту економічного розвитку міської ради Світлани Криворучко під час оперативної наради у міського голови повідомила, що цей будинок — не єдиний, у якому проблеми з опаленням. Також є проблема з будинками, які переходять на індивідуальне опалення.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок