Як працюють пересувні відділення пошти на Луганщині

Як працюють пересувні відділення пошти на Луганщині

Як працюють пересувні відділення пошти на Луганщині
Автівка Укрпошти у селі на Луганщині, фото: Суспільне Донбас

У населених пунктах Луганщини з населенням менш ніж 1200 жителів звичайні відділення Укрпошти замінили на пересувні. В області наразі працює 34 мобільних відділення.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного

У селі Коржове пересувне відділення працює півтора місяця. Поштовики приїздять сюди двічі на тиждень у вівторок та п'ятницю. Тут приймають комунальні платежі, посилки та перекази, продають газети та інші товари. Листоноша по адресах доставляє газети та пенсії.

Жителі села Коржове очікують мобільну бригаду Укрпошти
Жителі села Коржове очікують мобільну бригаду Укрпошти. фото: Суспільне Донбас

16 листопада о 9:30 ранку місцеві жителі зібрались у приміщенні колишньої сільської ради. Місцева жителька Галина Маловічко прийшла сюди аби сплатити за комунальні послуги. За словами жінки, поштарі мали приїхати ще до 9:00 ранку.

"Вже пів десятого, а ми оце сидимо. Заплатити просто неможливо. Пенсію гаразд, пенсію можна сидіти і до вечора чекати. Вона ходить лише дві години всього. І все", — розказала пані Галина.

Інша жителька села Людмила Михайловська, розказала Суспільному, що за весь час роботи мобільних відділень затримок з виплатою пенсій не було.

"Там на 2-3 дні – це не затримка. А з платіжками погано. З платіжками, з газетами дуже здорово погано", — каже пані Людмила.

16 листопада брендована автівка "Укрпошти" села приїхала вже після 10:00.

До складу мобільної бригади входять начальник, листоноша та водій. Через карантинні обмеження відвідувачів обслуговують по двоє.

Працівниця Укрпошти обслуговує місцевих жителів
Працівниця Укрпошти обслуговує місцевих жителів. фото: Суспільне Донбас

Начальниця пересувного відділення Наталія Кривошеєва пояснила, що приїхали у село з запізненням через проблеми у сортувальному цеху.

"Ми залежимо від машини, яка їде з Рубіжного. Сьогодні (16 листопада) проблеми виникли у Рубіжному у сортувальному цеху, на годину запізнилась машина, приносимо вибачення. Це буває нечасто", — пояснила Кривошеєва.

Що відомо

  • Наприкінці вересня директорка Луганської дирекції "Укрпошти" Ілона Моісеєва під час брифінгу анонсувала трансформацію 104 стаціонарних відділень пошти у селах, замість яких до жителів їздитимуть мобільні бригади. Протягом двох місяців вони працюватимуть у тестовому режимі.
  • Пересувні відділення на Луганщині почали працювати з 1 жовтня.
  • Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський заявив, що 14 вересня його відомство розпочинаємо автоматизацію 100% цифрових послуг на 100% населених пунктів країни, навіть там, де не працює мобільний телефон.
  • З 28 серпня Укрпошта для верифікації чи ідентифікації клієнтів при проведенні усіх операцій прийматиме електронні паспорти в мобільному застосунку "Дія". Раніше пошта приймала е-документи лише для видачі відправлень та грошових переказів.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок