Позашкільні заклади Рівного повернулись із "дистанційки" до звичного навчання

Позашкільні заклади Рівного повернулись із "дистанційки" до звичного навчання

Позашкільні заклади Рівного повернулись із "дистанційки" до звичного навчання
Суспільне Рівне

З вівторка, 16 листопада, всі позашкільні заклади Рівного повернулись до звичайного режиму навчання. Про це Суспільному повідомила профільна заступниця міського голови Марина Кузмічова. Вона уточнила, що у цій галузі процес імунізації проходив складніше, ніж в освіті.

До цього дистанційно працювали дві музичні школи, художня школа, усі гуртки при МБК, палацах культури "Текстильник" та "Хімік", а також у Палаці дітей і молоді.

При цьому, уточнила посадовиця, для роботи працівники повинні мати хоча б одну дозу отриману дозу вакцини проти коронавірусу та проходити ПЛР-тестування доти, доки не пройдуть повний курс імунізації.

"В закладах культури дещо гірша ситуація (ніж у закладах освіти, – ред.), вони якось довше зволікали з початком вакцинації. Треба відновлювати навчання, бо для культури, для музичних занять – це просто катастрофічно, на дистанційній формі навчання", – коментує Марина Кузмічова.

Читайте також: "Дистанційка" та очне навчання: як працюють школи у Рівному

За словами заступниці мера, тиждень тому, коли показник вакцинації освітян становив понад 90%, то у галузі культури це було на рівні 50%. Тепер останні почали надолужувати втрачений час, сказала посадовиця, і показник станом на середину листопада сягнув 90%.

"У нас є відмовники серед технічного персоналу. Дехто за станом здоров'я, вони взяли відпустку за власний рахунок, доки не вакцинуються перший раз. А на цей час знайшли їм заміну. Відсторонених немає", – сказала Кузмічова.

За її словами, ідеться про понад три сотні працівників галузі.

Що відомо

  • Станом на 16 листопада на Рівненщині через відсутність вакцинації від COVID 1371 працівник галузі освіти відсторонений від роботи. Про це повідомив голова ОДА Віталій Коваль. Це на 72 освітянина менше, ніж напередодні.
  • Серед відсторонених: 275 працівників дошкільних закладів, 816 – загальної середньої освіти, 24 – закладів позашкільної освіти, 25 – закладів профтехосвіти, 231 працівник вишів.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок