На Луганщині вбили патрульного поліцейського

На Луганщині вбили патрульного поліцейського

Оновлено
На Луганщині вбили патрульного поліцейського
У Рубіжному вбили патрульного поліцейського, фото: Суспільне

У Рубіжному в адміністративній будівлі виявили тіло патрульного поліцейського, який охороняв будівлю. Про це повідомили у пресслужбі Патрульної поліції Луганської області.

"16 листопада в Рубіжному, на території адмінбудівлі було виявлено тіло патрульного поліцейського з ознаками насильницької смерті. На місці події є сліди боротьби", — повідомили у пресслужбі.

Додали, що тіло виявили у колишній будівлі Рубіжанської гімназії, за адресою Володимирська 19, яка наразі передана патрульній поліції. Поліцейський знаходився на охороні об‘єкту та мав при собі табельну зброю.

Зазначили, що нападник заволодів табельною зброєю поліцейського та втік. Наразі поліція проводить слідчі дії, а у місті введено поліцейську операцію.

За даними поліції, що 24-річний патрульний поліцейський Олександр Фахруддінов приєднався до патрульної поліції Луганської області у 2017 році.

Вбитий 24-річний Олександр Фахруддінов, фото: Патрульна поліція Луганської області
Вбитий 24-річний Олександр Фахруддінов, фото: Патрульна поліція Луганської області. Вбитий 24-річний Олександр Фахруддінов, фото: Патрульна поліція Луганської області

Що відомо

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок