У Чернігові майже 1700 нещеплених працівників міськради і комунальників на межі відсторонення

У Чернігові майже 1700 нещеплених працівників міськради і комунальників на межі відсторонення

У Чернігові майже 1700 нещеплених працівників міськради і комунальників на межі відсторонення
ФОТО: Кп ЖЕК -10 Chernihiv

У Чернігові під загрозою відсторонення від роботи 1696 невакцинованих працівників міськради і комунальних підприємств. Такі попередні дані озвучив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун на нараді у міськраді, сьогодні, 16 листопада.

«Найближчим часом буде наказ від МОЗ про відсторонення працівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, які не пройшли повну вакцинацію. Це буде проблема. В основному, це буде стосуватися комунальних підприємств», – каже Григорій Годун.

За словами Годуна, наразі вакциновані 87,9% працівників міськради та комунальних підприємств.

За словами міського голови Владислава Атрошенка, Чернігів може залишитися частково без двірників, трактористів та інших працівників комунальних служб.

Вплинути на ситуація міська влада не зможе, сказав Атрошенко.

«Оскільки ми в виконавчій владі знаходимося, вертикалі виконавчої влади, ми повинні всі рішення Кабінету міністрів виконувати. Якщо ми будемо не виконувати ці рішення – ми будемо розгойдувати цю країну, якій і так дуже складно»

За словами Григорія Годуна, до цієї цифри входять й ті, хто має протипоказання до вакцинації, ті, хто перехворів, та ті, хто перебуває на лікарняному. Коли постанова Кабміну вступить у силу, комунальникам дадуть місяць, щоб вакцинуватися. Тих хто дійсно відмовиться – відсторонятимуть. Ті, в кого є протипоказання – мають оформити довідку відповідного зразка.

«На сьогоднішній день є новий наказ МОЗ України №2394 від 2 листопада 2021 року, щодо наявності протипоказань щодо вакцинації від коронавірусу. Спеціально розксерили висновок як він виглядає. Тобто те, що вам приносять працівники на роботу з 2 листопада повинно відповідати саме такому зразку, який ми підготували. Всі інші документи, які отримані після 2 листопада – є сумніви щодо їх походження», – розповів гендиректор другої міської лікарні Владислав Кухар.

Читайте також:

Учні 5-11 класів повернулися до очного навчання у 16 школах Чернігова

На початок