Атрошенко бачить на Валу хостел замість музею Чернігова

Атрошенко бачить на Валу хостел замість музею Чернігова

Атрошенко бачить на Валу хостел замість музею Чернігова
ФОТО: Суспільне Чернігів

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко бачить на Валу в будівлі колишньої поштової станції хостел замість музею Чернігова. Про це він сказав на нараді в міськраді, сьогодні, 16 листопада.

«Проситься хостел. Приміщення поштової станції повинно працювати, підсилюючі туристичний потенціал Дитинця. Якщо це не історичний музей, то хостел. Але це досить серйозно треба опрацювати», – сказав він.

Владислав Атрошенко сказав, що наразі є пропозиція перенести музей Чернігова до будівлі колишнього першого поліклінічного відділення міської лікарні №1. І дав доручення начальнику управління культури та туризму міськради Олександру Шевчуку до кінця листопада прийняти рішення, де саме буде музей Чернігова.

«Несподіване рішення. Хто може фахово сказати, чи дійде цільова аудиторія до того музею в першій поліклініці. Чи вона доїде, як це буде відбуватися? В мене є сумніви. Рішення треба прийняти до кінця листопада, 10 днів. І далі потрібно визначитися, що робити з приміщенням колишньої поштової станції», – каже Владислав Атрошенко.

Нагадаємо, у серпні в міськраді депутати, начальник управління культури та міський голова дискутували з приводу того, що робити в будівлі колишньої поштової станції на Валу. Тоді Олександр Шевчук казав, що у новому музеї будуть і інтерактивні макети і новітні технології. Можливо, облаштують і кафе.

Владислав Атрошенко вже тоді вважав, що краще там розмістити хостел.

«Ми би могли, наприклад, в тому місці зробити хостел. Музейну справу змістити в інші приміщення. Але сьогодні, я вважаю поки такої єдності думок немає, усіх гілок влади, всіх рівнів. Ми поки що ремонтуємо фізично це приміщення, ми його рятуєм від руйнації остаточної, і якщо не буде цих спільних рішень, ми будемо робити інтерактивний музей, запозичим багато тих речей, які реалізовані у Львові», — казав у коментарі Суспільному Владислав Атрошенко.

Зазначимо, нині в будівлі колишньої поштової станції на Валу триває реконструкція за 22 мільйони гривень.

Читайте також:

Музей Чернігова, жабок чи хостел: що пропонують зробити в будівлі колишньої поштової станції на Валу

На початок