Запоріжець став чемпіоном світу з джиу-джитсу. Що каже про перемогу

Запоріжець став чемпіоном світу з джиу-джитсу. Що каже про перемогу Integral Jiu Jitsu

15 листопада запорізький спортсмен Хамза (Євген) Касьяненко здобув "золото" у категорії "Майстер 4" (120 кг) на Чемпіонаті світу з джиу-джитсу в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Про це стало відомо з результатів виступів, опублікованих на сайті турніру AJP World Pro. Журналісти Суспільного поспілкувалися з переможцем.

До чемпіонату запоріжець готувався рік. Каже, що на змаганнях є обмеження по вазі: "Максимум 120 кілограмів. Я за цей рік скинув 45 кілограмів, моя вага перед поїздкою була 110 кілограмів".

Хамза Касьяненко ділиться, що спортом почав займатися вже у дорослому віці, а тому ніхто, окрім тренерів, у його перемогу не вірив.

"Я вперто йшов цим шляхом, минулого року я виграв чемпіонат України від Ліги TMS у суперважкій вазі, а в цьому році став чемпіоном світу", — каже спортсмен.

Загалом, участь у змаганнях взяли понад 2000 учасників з 55 країн світу. Від України в чемпіонаті змагались 120 спортсменів, з яких четверо — запоріжців.