Нова центристська політична партія перемагає на парламентських виборах у Болгарії — ЗМІ

Нова центристська політична партія перемагає на парламентських виборах у Болгарії — ЗМІ

Нова центристська політична партія перемагає на парламентських виборах у Болгарії — ЗМІ
з відкритих джерел

Нова центристська політична партія "Продовжуємо зміни" (PP) перемагає на парламентських виборах у Болгарії. Про це свідчать нинішнічасткові офіційні результати підрахунку голосів, повідомляє Reuters.

"Продовжуємо зміни" (PP), заснована лише два місяці тому двома підприємцями, які вчилися в Гарварді та тимчасово виконували обов’язки міністрів, отримала 25,5% голосів на основі підрахунку 93% бюлетенів", — відзначає Reuters.

Це вже треті парламентські вибори у Болгарії протягом цього року. Два попередні голосування пройшли у квітні та липні.

Явка виборців на останніх виборах — приблизно у 40%. Це історичний мінімум на тлі розчарування населення і пандемії коронавірусу зазначають в агентстві.

Згідно з попередніми результатами виборів, у парламенті будуть представлені сім партій. Правоцентристська партія ГЄРБ, на чолі з прем'єр-міністром країни Бойко Борисовим, отримує друге місце з 22,2% голосів.

Чинний президент країни Румен Радєв набрав 49,4% голосів на президентських виборах у неділю, 14 листопада. За прогнозами Reuters, він, імовірно, залишиться президентом Болгаріїна другий п'ятирічний термін.

Що відомо

14 листопада у Болгарії відбулися вибори президента, а також позачергові вибори депутатів парламенту країни – Народних зборів.

Читайте також: Політична криза в Болгарії. Чому у країні проводять треті за рік парламентські вибори

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок