Кабінет міністрів виділив регіональним центрам контролю і профілактики захворювань 67,5 млн гривень для виявлення штаму коронавірусу "Дельта".
"Кошти будуть направлені на закупівлю 4 500 наборів тест-систем, що дозволить провести 450 000 досліджень для ідентифікації штаму “Дельта”. У середньому йдеться про 150 тисяч досліджень на місяць", — повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.
У відомстві відзначили, що Центр громадського здоров’я вже отримав набори для ідентифікації штаму Delta SARS-CoV-2.
"У рамках здійснення рутинного епіднагляду за COVID-19, щотижнево з усіх регіонів України до ЦГЗ надходять зразки для ідентифікації вказаного штаму. Проте, для більш ефективного контролю за епідемічною ситуацією виникла потреба забезпечити виявлення штаму на регіональних рівнях", — розповіли у МОЗ.
Виділені кошти перерозподілили з програми "Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками".
Що відомо
- Володимир Зеленський звернувся до громадян України із закликом вакцинуватися проти коронавірусу. Він заявив, що кожен, хто зробив два щеплення, зможе отримати 1 тисячу гривень від держави.
- Станом на ранок 15 листопада українські медики зафіксували 10 802 нових випадки COVID-19, через ускладнення хвороби померли 442 людини.
- Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що під час новорічних канікул українські гірськолижні курорти працюватимуть тільки для вакцинованих туристів.
- У період із 8 по 14 листопада 2021 року в Україні було щеплено проти COVID-19 1 606 542 особи, з них вакциновано 1 дозою — 822 360 осіб, 2 дозою — 784 182 особи.
Читайте також
Коли можна вакцинуватися після того, як перехворів COVID-19. Відповідь МОЗ
Як хворіють вакциновані та скільки щеплених дійсно потрапляють до лікарень
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!