Уряд виділив понад 60 мільйонів гривень для виявлення "Дельти"

Уряд виділив понад 60 мільйонів гривень для виявлення "Дельти"

Уряд виділив понад 60 мільйонів гривень для виявлення "Дельти"
Єлизавета Серватинська, Суспільне

Кабінет міністрів виділив регіональним центрам контролю і профілактики захворювань 67,5 млн гривень для виявлення штаму коронавірусу "Дельта".

"Кошти будуть направлені на закупівлю 4 500 наборів тест-систем, що дозволить провести 450 000 досліджень для ідентифікації штаму “Дельта”. У середньому йдеться про 150 тисяч досліджень на місяць", — повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

У відомстві відзначили, що Центр громадського здоров’я вже отримав набори для ідентифікації штаму Delta SARS-CoV-2.

"У рамках здійснення рутинного епіднагляду за COVID-19, щотижнево з усіх регіонів України до ЦГЗ надходять зразки для ідентифікації вказаного штаму. Проте, для більш ефективного контролю за епідемічною ситуацією виникла потреба забезпечити виявлення штаму на регіональних рівнях", — розповіли у МОЗ.

Виділені кошти перерозподілили з програми "Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками".

Що відомо

  • Володимир Зеленський звернувся до громадян України із закликом вакцинуватися проти коронавірусу. Він заявив, що кожен, хто зробив два щеплення, зможе отримати 1 тисячу гривень від держави.
  • Станом на ранок 15 листопада українські медики зафіксували 10 802 нових випадки COVID-19, через ускладнення хвороби померли 442 людини.
  • Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що під час новорічних канікул українські гірськолижні курорти працюватимуть тільки для вакцинованих туристів.
  • У період із 8 по 14 листопада 2021 року в Україні було щеплено проти COVID-19 1 606 542 особи, з них вакциновано 1 дозою — 822 360 осіб, 2 дозою — 784 182 особи.

Читайте також

Коли можна вакцинуватися після того, як перехворів COVID-19. Відповідь МОЗ

Як хворіють вакциновані та скільки щеплених дійсно потрапляють до лікарень

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок