На Запоріжжі студентам, не вакцинованим від COVID-19, обмежили доступ до гуртожитків

На Запоріжжі студентам, не вакцинованим від COVID-19, обмежили доступ до гуртожитків

На Запоріжжі студентам, не вакцинованим від COVID-19, обмежили доступ до гуртожитків
Фото: КПІ

Студентам вишів Запорізької області з 15 листопада заборонили вхід до гуртожитків без сертифіката про вакцинацію від COVID-19 або інших передбачених постановою Кабміну дозвільних документів.

Про це йдеться у протоколі засідання регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 листопада.

Такі обмеження ввели у зв'язку із тяжкою епідемічною ситуацією в регіоні. Для того, щоб потрапити у гуртожиток студентам треба надати міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію хоча б однією дозою вакцини від COVID-19 у паперовій версії або у додатку "ДІЯ".

При цьому довідка від лікаря про нещодавно перенесену коронавірусну хворобу, або про протипоказання для щеплення серед підстав для допущення студентів у протоколі не вказані.

Що відомо

  • Міністерство охорони здоров'я розширило список професій, представники яких обов'язково повинні щепитися від COVID-19. До списку увійшли 11 об’єктів державної власності Запорізької області, що мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави.
  • Обов’язковим щепленням нині підлягають працівники трьох категорій: центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної, дошкільної, загальної середньої позашкільної освіти, а також наукових установ.
  • Працівників, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19, почали відсторонювати від роботи до моменту вакцинації. Щеплені однією дозою можуть працювати надалі. 8 листопада набув чинності відповідний наказ МОЗ.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок