У Вінниці обрали переможців другого туру акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

У Вінниці обрали переможців другого туру акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

У Вінниці обрали переможців другого туру акції "Вакцинуйся. Збережи життя"

У Вінниці 15 листопада о 12 у хабі “Місто змістів” стартував другий етап розіграшу призів у рамках міської акції “Вакцинуйся. Збережи життя”. Про це Суспільному розповів заступник міського голови Андрій Очеретний.

Сьогодні розіграли ще 15 телевізорів та 15 велосипедів. Участь в акції взяли люди, які зареєстровані на території Вінницької міської громади та внутрішньопереміщені особи, віком від 16 років, які пройшли повний курс вакцинації.

Перші призи, а це теж 15 телевізорів та 15 велосипедів, серед вакцинованих від COVID-19 розіграли 19 жовтня. Наступний розіграш відбудеться 17 грудня.

"Фінальний розіграш — 20 телевізорів, 20 велосипедів та автомобіль. Якщо говорити про рівні можливості, то комісія прийняла рішення до розіграшу телевізорів та велосипедів допустити усіх, крім 60 переможців. А за автомобіль зможуть змагатись усі, включно з 60 учасниками", — каже Андрій Очеретний.

Що відомо

Акцію "Вакцинуйся. Збережи життя" ініціювала міська рада. Стартувала вона у вересні і триватиме до кінця року. Усього заявки на участь в акції подали понад 17 тисяч вінничан, – розповів заступник міського голови Андрій Очеретний. Переможців визначають рандомно онлайн. Подарунки закупили за гроші платників податків, а це майже три мільйони гривень.

За умовам акції, стати її учасниками можуть вінничани, які пройшли повний курс вакцинації від Covid-19 та зареєструвалися на сайті Вінницької міської ради на сторінці "Вакцинуйся. Збережи життя". Головний приз — автомобіль Toyota Corolla.

Читайте також

  • Три регіони у "жовтій", 18 — у "червоній". Як змінився карантинний розподіл в Україні
  • Вінницька обласна дитяча інфекційна лікарня на 80% заповнена хворими на коронавірус
На початок