Поліція Дніпропетровщини перевірила дотримання карантину в 4 тисячах об’єктів: що виявили

Поліція Дніпропетровщини перевірила дотримання карантину в 4 тисячах об’єктів: що виявили

Офiцiйно
Поліція Дніпропетровщини перевірила дотримання карантину в 4 тисячах об’єктів: що виявили
Суспільне Дніпро

Упродовж минулого тижня, з 8 по 14 листопада, на Дніпропетровщині поліцейські перевірили дотримання карантинних норм у майже 4 тисячах об’єктів: склали понад 200 адмінпротоколів та винесли майже пів тисячі постанов. Про це йдеться на фейсбук-сторінці обласної поліції.

За даними поліції, щодня в області працюють 80 рейдових груп, до яких входять працівники правоохоронних органів та інших служб. Вони перевіряють громадський транспорт, торговельні центри, розважальні заклади, ринки, готелі, школи тощо.

Так, за тиждень поліцейські здійснили майже 2,7 тисячі перевірок на залізничному, автомобільному та авіатранспорті міжобласного сполучення.

Склали 21 адміністративний протокол за частиною 1 статті 44-3 Кодексу про адмінпорушення – порушення правил карантину людей.

Що відомо

  • Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї (17 000 грн) до двох тисяч (34 000,грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох (34 000 грн) до десяти тисяч (170 000 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • З 18 жовтня відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, Дніпропетровська область перейшла у «червону» зону, у зв’язку з чим в регіоні посилили карантинні обмеження.
  • Поліція та Держпродспоживслужба перевіряють заклади громадського харчування, торговельно-розважальні центри, спортивні зали, ринки, готелі, перукарні.

Читайте також

  • Правоохоронці Дніпропетровщини викрили типографію, де виготовляли підробні COVID-сертифікати
  • У торговельному центрі Дніпра поліція перевірила дотримання епідемнорм: що виявили

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок