Розпач, злість та інші емоції Кріштіану Роналду після ключової поразки Португалії: відео

Кріштіану ризикує уперше не потрапити на чемпіонат світу.

Збірна Португалії з футболу програла вирішальний матч відбору на чемпіонат світу збірній Сербії - 1:2. Переможний гол серби забили на 90-й хвилині. Ця поразка означає, що Португалія втратила перше місце в групі відбору та не змогла завоювати пряму путівку на світову першість.

У домашньому матчі проти сербів португальці відкрили рахунок першими, але втратили перевагу до перерви, а на останній хвилині не втримали і потрібний нічийний рахунок.

36-річний Кріштіану Роналду за весь матч не наніс жодного удару в ствір воріт Сербії - це трапилося з ним уперше в кар'єрі у відбіркових матчах до чемпіонату світу. Після пропущеного голу та уже після фінального свистка Роналду демонстрував як розпач, так і злість, і розчарування.

Емоції Кріштіану Роналду у фотографіях

Кріштіану сидів на газоні та хитав головою, попереду на Португалію очікує складний плей-оф за вихід на чемпіонат світу.

Після матчу до Кріштіану підійшов головний тренер збірної Фернанду Сантуш, гравець незадоволено відреагував на його слова.

Кріштіану Роналду взимку виповниться 37 років - ЧС-2022 може стати останнім для нього у кар'єрі. Футболіст ще жодного разу в кар'єрі не пропускав фінальні частини міжнародних турнірів: з Євро-2004 до Євро-2020.

У складі Португалії Роналду став чемпіоном Європи у 2016 році, але чемпіонат світу залишається єдиним турніром, який ще не вигравав Кріштіану.

Що потрібно Португалії для виходу на ЧС-2022

12 європейських збірних стануть учасниками плей-оф за три останні вакантні місця на турнірі. Але формат плей-оф буде зовсім іншим: замість двоматчевого протистояння команди будуть розбиті на три четвірки - спершу півфінали (з одного матчу), тоді фінал (теж з одного).

Тобто Португалії для виходу на чемпіонат світу доведеться вибити двох суперників. У півфіналі португальці будуть сіяними, тож точно будуть господарями свого матчу.

• Португалія, Росія, Швеція, Шотландія, Північна Македонія, Вельс, Чехія, Австрія - ці збірні уже точно в плей-оф.
  • Швейцарія / Італія, Польща / Англія, Фінляндія / Україна, Туреччина / Норвегія / Нідерланди - хтось з цих команд займе останні чотири місця.

Матчі плей-оф відбудуться в березні 2022 року.

БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуБіатлон пряма трансляціяЗимовий спорт