У Китаї штам "Дельта" спровокував новий спалах COVID-19

У Китаї штам "Дельта" спровокував новий спалах COVID-19

У Китаї штам "Дельта" спровокував новий спалах COVID-19
АР

Китай намагається стримати поширення найбільшого спалаху COVID-19 у місті Далянь, викликаного варіантом "Дельта" COVID-19.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на офіційну статистику уряду країни.

"Китайська влада заявила, що 14 листопада було зареєстровано 32 нові інфекції, що передаються всередині країни, з підтвердженими симптомами, більшість з яких сталася в північно-східному місті Далянь", – йдеться у повідомленні.

Відтак видання із посиланням на власні розрахунки, засновані на офіційних даних, заявляє, що кількість місцевих випадків захворювання з 17 жовтня сягнула 1308, перевищивши 1280 місцевих випадків через літній спалах варіанту "Дельта".

Як зазначає Reuters, нині спалах спостерігається у 21 провінції, регіоні та муніципалітеті країни. При цьому внаслідок спалаху у деяких містах північно-східного Китаю обмежили виїзд людей для стримування поширення інфекції.

Також уряд Китаю запровадив складний набір обмежень, включно із ретельним відстеженням контактів, кількаетапним тестуванням людей у зонах ризику, закриттям розважальних закладів та обмеженням роботи громадського транспорту.

Що відомо

  • 14 жовтня Всесвітня організація охорони здоров’я заявила про створення нової науково-дослідної групи, яка вивчатиме походження вірусу SARS-CoV-2, а також інших патогенів.
  • 28 серпня стало відомо, що розвідувальні служби США вважають, що коронавірус не був розроблений як біологічна зброя. Проте вони ще не визначилися з єдиною версією походження вірусу через брак даних.
  • Розвідувальні органи США надали президентові Джозефу Байдену звіт про ймовірне походження коронавірусу. У доповіді немає остаточних висновків з цього питання, зокрема через брак докладної інформації від китайської сторони.
  • У березні Всесвітня організація охорони здоров'я та Китай назвали "малоймовірним" одну з найпоширеніших теорій появи COVID-19, яка припускає, що вірус "утік" з лабораторії уханьського Інституту вірусології.
  • Перший офіційний випадок зараження COVID-19 виявили в китайському місті Ухань у 2019 році.
  • Американські розвідувальні служби не змогли визначити джерело походження коронавірусу, який спричинив пандемію COVID-19 у світі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок