Спортсмени з Одещини завоювали 17 медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики

Спортсмени з Одещини завоювали 17 медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики

Спортсмени з Одещини завоювали 17 медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики
НОК

Юні спортсмени з Одеської області завоювали 17 медалей на чемпіонаті України з важкої атлетики серед учасників до 13 років, який відбувся в Коломиї Івано-Франківської області. Про таке повідомила пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

На змаганнях нагороди отримали юні штангісти. Зокрема, спортсмени вибороли 10 золотих медалей, 3 срібні та 4 бронзові. Серед них 11 отримали дівчата та 6 хлопці

У змаганнях серед дівчат чемпіонкою стала Аміна Челак, яка в категорії до 36 кг підняла у сумі 80 кілограмів, встановивши при цьому рекорди України в ривку та поштовху. В її активі також дві золоті медалі за перемогу в окремих справах.

Бронзову медаль за сумою вправ завоювала Ірина Кириленко. У спортсменки також срібло і бронза у ривку і поштовху. В категорії до 40 кг Олександра Гордійчук завоювала срібну медаль в сумі й бронзову в ривку. Також в категорії до 45 кг Олена Гордійчук завоювала повний комплект нагород: золото в ривку, бронзу в поштовху і срібло в сумі вправ. В цілому, збірна Одеської області завоювала 3-е місце у загальному заліку змагань серед дівчат.

Крім того, по три золоті медалі у своїх категоріях завоювали Володимир Кириленко та Микита Вербецький.

Спортсмени, як зазначили у НОК, представляють фізкультурно-спортивне товариство "Колос" та комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу "Авангард" (Нова Долина).

Читайте також

  • Одеські фехтувальники вибороли три медалі на чемпіонаті України
  • Одеські плавці завоювали 6 медалей на чемпіонаті України
  • Кульова стрільба. Одеські спортсмени вибороли 5 медалей на чемпіонаті України серед юніорів

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок