Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг БК "Одеса"

Баскетбольний клуб "Тернопіль" переміг БК "Одеса" ФБУ

БК "Тернопіль" на виїзді переміг баскетбольний клуб "Одеса" у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Матч завершився з рахунком 62:72. Про це Суспільному повідомив тренер тернопільської команди Дмитро Забірченко.

За його словами, для БК "Тернопіль" ця перемога стала третьою у сезоні. У першому періоді переміг БК "Тернопіль" 16:22. Другий період був за одеситами 15:12 . У Третьому періоді перемогли тернополяни 11:27. Четвертий період був за господарями поля і завершився з рахунком 20:11.

БК "Одеса" наступний поєдинок грає 18 листопада вдома проти "Будівельника". БК "Тернопіль" наступного дня гратиме вдома проти "Миколаєва".

• Баскетбольний клуб "Тернопіль" на виїзді поступився БК "Хімік"