В Івано-Франківську 22 команди з усієї країни змагалися за кубок України з Таеквон-До

В Івано-Франківську 22 команди з усієї країни змагалися за кубок України з Таеквон-До

В Івано-Франківську 22 команди з усієї країни змагалися за кубок України з Таеквон-До
Суспільне Карпати

Вперше в Івано-Франківську відбувся кубок України з Таеквон-До І.Т.Ф. серед юнаків, юніорів та дорослих. Упродовж 13-14 листопада 700 таеквондистів змагалися за першість, повідомляє кореспондентка Суспільного з місця події.

Змагання проходили у легкоатлетичному манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

У перший день турніру з 22 команд з усієї країни представники Івано-Франківщини зайняли шосте місце. Серед учасників — десятирічна Лукерія Пастух. У своїй ваговій категорії (до 30 кг) франківка посіла друге місце.

Франківка Лукерія Пастух посіла друге місце у своїй ваговій категорії (до 30 кг)
Франківка Лукерія Пастух посіла друге місце у своїй ваговій категорії (до 30 кг). Суспільне Карпати

"Я займаюся чотири роки Таеквон-До. Якщо добре тренуватися, то може вийти. Вчора я зайняла друге місце у спарингу. Тут треба бути дуже швидким, технічним і щоб судді це бачили", — каже Лукерія Пастух.

Такі змагання керівник обласної філії Федерації Таеквон-До І.Т.Ф. Олександр Дмитрув називає історичними, адже раніше у Франківську їх не проводили. І карантинні обмеження "червоної" зони, які діють у місті, внесли свої корективи.

"Звичайно, що червона зона впливає. Ми змагання проводимо згідно з карантинними вимогами Кабінету Міністрів. Але всі заходи спортивно-масові, які внесені в календар Міністерства молоді і спорту України, навіть у червоній зоні, проводяться. Звичайно, що кількість спортсменів могла бути більшою. Але і це наразі достатній рівень, щоби відібрати найсильніших спортсменів України до участі в міжнародних змаганнях", — каже Олександр Дмитрув.

Кубок України з Таеквон-До І.Т.Ф. серед юнаків, юніорів та дорослих вперше відбувся в Івано-Франківську
Кубок України з Таеквон-До І.Т.Ф. серед юнаків, юніорів та дорослих вперше відбувся в Івано-Франківську. Суспільне Карпати

Не зміг перемогти суперника на рингу 14-річний франківець Адріан Дмитрув. Хлопець каже, що до змагань готувався старанно, але вважає, що перемогти йому завадила травма.

"Я займаюся Таеквон-До вже дев'ять років. Готувався до цих змагань. Бігав зранку і ввечері, окрім тренувань, ще мав додаткові заняття. Навіть вдома сам тренувався. У мене в попередньому бою була невеличка травма. Мені здається, це теж вплинуло на бій. Розумію, що потрібно ще більше працювати", — каже Адріан Дмитрув.

Президент Федерації Таеквон-До І.Т.Ф. України Віктор Потернак розповідає, що кількість учасників всеукраїнських змагань щороку збільшується.

"Таеквон-До — дуже популярне в Україні, особливо серед дітей віком від семи років і до 20 років. Дуже багато дітей, які займаються цим видом спорту. В деяких містах таеквондистів навіть більше, ніж футболістів", — говорить Віктор Потернак.

За словами президента Федерації Таеквон-До І.Т.Ф., такі змагання – це перший етап відбору до складу національної збірної команди України для участі в чемпіонатах Європи та світу з Таеквон-До І.Т.Ф., які відбудуться наступного року у Хорватії.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок