У Бердянську ділянку в понад три гектари передадуть на баланс Міністерства оборони України

У Бердянську ділянку в понад три гектари передадуть на баланс Міністерства оборони України

У Бердянську ділянку в понад три гектари передадуть на баланс Міністерства оборони України
Міністерство оборони України

На баланс Міністерства оборони України муніципалітет Бердянська передасть ділянку 3,04 Га, на ній будуть розміщені командування військово-морської бази та два дивізіони кораблів.

Про це повідомив командувач Військово-Морських Сил ЗС України, контрадмірал Олексій Неїжпапа 13 листопада під час робочого візиту до Бердянська міністра оборони Олексія Резнікова та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, - повідомляє пресслужба Міноборони.

За словами контрадмірала Неїжапи, на баланс Міністерства оборони буде передана ділянка у 3,04 Га для розміщення командування бази та двох дивізіонів кораблів (дивізіон малих броньованих артилерійських катерів і патрульних катерів типу Mark VI та дивізіон суден забезпечення).

Дві ділянки в Бердянську передадуть Міністерству оборони
О. Резніков та В. Залужний у Бердянську. Міністерство оборони України

Раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що в Україні до 2035 року планують побудувати новий військово-морський флот. І перший етап цього проєкту — саме військово-морська база у Бердянську.

Читайте також: Україна розпочне будівництво військово-морської бази у Бердянську — Зеленський

За словами міністра оборони Резнікова, після окупації Криму та окремих районів Донеччини та Луганщини, РФ намагається де-факто окупувати й Азовське море. Це загрожує безпеці та судноплавству. Він також додав, що розвиток військово-морського флоту має бути одним із пріоритетів для України. "Для цього будуть залучатися не тільки державні кошти, це також буде одним із завдань військової дипломатії для посилення взаємодії з партнерами. По закінченні поїздки ми проведемо детальний аналіз поточної ситуації. Будуть надані відповідні доручення, щоб прискорити будівництво бази ВМС у Бердянську", — розповів міністр оборони.

Дві ділянки в Бердянську передадуть Міністерству оборони
Будівництво бази ВМС у Бердянську. Міністерство оборони України

Як зазначає пресслужба Міноборони, у 2021 році вже була виділена земельна ділянка у 1,4 Га. Зараз там будують казармовий комплекс для 200 військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти. Планують зведення медичного пункту, спорткомплексу та гуртожитку для родин військових.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок