Норвежець Баккен виграв спринт першого біатлонного старту в Шушені, Легрейд - 20-й: результати гонки

Норвежець Баккен виграв спринт першого біатлонного старту в Шушені, Легрейд - 20-й: результати гонки

Норвежець Баккен виграв спринт першого біатлонного старту в Шушені, Легрейд - 20-й: результати гонки
Biathlon.com.ua

Чим запам'яталася чоловіча спринтерська гонка у Шушені.

Біатлонні гонки у Шушені - один із заключних етапів підготовки до старту Кубка світу. У програмі змагань у Норвегії заплановані чоловічі та жіночі спринтерські гонки, а також мас-старти.

Першими на трасу у Шушені вийшли біатлоністки - Жулья Сімон здобула перемогу у гонці, а дві українки - Юлія Джима та Анастасія Меркушина потрапили у топ-10. Після них на трасу мали виходити чоловіки.

Читайте також: Дві українки - у топ-10 спринту першого біатлонного старту в Шушені: результати гонки

Головна боротьба у спринті Шушену мала пройти між біатлоністами Норвегії та Франції - саме ці дві збірні прибули на змагання основними складами. Натомість, перед стартом спринтерської гонки зі змагань знявся лідер норвезької збірної - Йоганнес Бьо вирішував відмовитися від виступів через застуду.

За підсумками старту гонку боротьба між Францією та Норвегією за перемогу у спринті підтвердилася. Першу стрільбу найкраще пройшли французи Емільєн Жаклен та Сімон Дестьйо. Між ними - норвежець Гавард Богетвейт, а позаду Дестьйо - одразу 14 інших норвезьких біатлоністів. Причому серед них не було ані Тарьєя Бьо, ані Штурли Легрейда - заробивши по одному колу штрафу, вони вийшли з вогневого рубежа на 24-му та 31-му місцях.

Друга стрільба сформувала сім біатлоністів, які йшли поруч один із одним у відстані 20 секунд. Лідерство перехопив 23-річний Зіверт Баккен, перевага якого над Ветле Шостадом Крістіансеном складала вісім секунд.

Баккен зміг втримати лідерство та здобути перемогу. Причому найближчим переслідувачем 23-річного біатлоніста став інший норвежець - Гавард Богетвейт, попри одне коло штрафу на другому вогневому рубежі, зміг піднятися з п'ятого місця на друге та відіграти шість очок у Баккена. Але не здобути перемогу.

Серед інших результатів спринту у Шушені - три позиції французів у топ-10 (Кантен Фійон-Майє - шостий, Емільєн Жаклен - восьмий, а Сімон Дестьйо - дев'ятий). А ось норвежець Штурла Легрейд замкнув топ-20, хоча припустився однієї хиби на вогневому рубежі.

Результат чоловічого спринту

  1. Зіверт Баккен (Норвегія, 0+0) 24:27.4
  2. Гавард Богетвейт (Норвегія, 0+1) +9.5
  3. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+0) +10.6
  4. Йоганнес Дале (Норвегія, 0+0) +13.5
  5. Ерлен Бйонтегор (Норвегія, 0+0) +17.2
  6. Кантен Фійон-Майє (Франція, 1+0) +19.7
Читайте також: Жіноча збірна України з біатлону виступить на першому старті сезону в Шушені: розклад та суперники

Що далі

  • Неділя, 14 листопада, 11:45. Мас-старт, забіг "Б" (чоловіки)
  • Неділя, 14 листопада, 13:30. Мас-старт (жінки)
  • Неділя, 14 листопада, 15:15. Мас-старт, забіг "А" (чоловіки)
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022