В Одеському університеті внутрішніх справ новий виконувач обов'язків ректора

В Одеському університеті внутрішніх справ новий виконувач обов'язків ректора

В Одеському університеті внутрішніх справ новий виконувач обов'язків ректора
Фото: oduvs.edu.ua

Наказом МВС України в. о. ректора Одеського державного університету внутрішніх справ призначили Сергія Кузніченка. Про таке 12 листопада повідомили в персслужбі університету.

За даними навчального закладу, Кузніченко доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України та член-кореспондент Академії правових наук України.

Що відомо

  • З 1998 року працював у Головному управлінні МВС України в Харківській області.
  • З 2001 по 2009 – старший викладач та доцент кафедри управління в органах внутрішніх справ, начальник магістратури та декан факультету управління та інформатики, завідувач кафедри адміністративного права та процесу Кримського юридичного інституту в Харківському національному університеті внутрішніх справ.
  • З 2009 по 2015 заступник начальника Кримського юридичного інституту з наукової роботи, начальник Кримського юридичного інституту, перший проректор з навчально-методичної та наукової роботи, проректор з економічних питань, проректор−декан Херсонського факультету в Одеському державному університеті внутрішніх справ.
  • З 2015 по 2018 працював в Інституті законодавства Верховної Ради України. Обіймав посади керівника сектору та головного наукового співробітника.
  • З 2018 по 2020 працював в Одеському державному університеті внутрішніх справ проректором та першим проректором.
  • З 2020 по червень 2021 − проректор Національної академії внутрішніх справ.
  • З липня 2021 р. – завідувач кафедри цивільного та конституційного права Національного морського університету.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок