У Запоріжжі працюватиме мобільний пункт вакцинації

У Запоріжжі працюватиме мобільний пункт вакцинації

У Запоріжжі працюватиме мобільний пункт вакцинації
ілюстративне фото unsplash

У Запоріжжі працюватиме мобільний пункт масової вакцинації населення, який за графіком виїжджатиме до різних районів міста.

Про це у своєму Telegram-каналі, з посиланням на рішення місцевої комісії ТЕБ і НС від 12 листопада, повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

Для пересувного пункту вакцинації виділять автобус, який переобладнають, враховуючи всі вимоги.

"Особлива увага приділятиметься віддаленим куточкам нашого міста. Щеплення там робитиме мобільна бригада. Вакцинуватися зможуть всі охочі", — наголосив Анатолій Куртєв.

Згідно з протоколом позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Запоріжжя від 12 листопада 2021 року, Департамент охорони здоров’я з управлінням з питань транспортного забезпечення та зв’язку до 18 листопада повинні організувати роботу пересувного пункту вакцинації.

"Опрацювати питання про організацію роботи мобільного пункту вакцинації на базі автобуса КП "Запоріжелектротранс" для забезпечення вакцинації населення у віддалених районах міста, з проведенням інформаційно-роз’яснювальної роботи про необхідність вакцинування із застосуванням агітаційних матеріалів", — йдеться у протоколі.

Читайте також: Про вакцинацію, побічні ефекти та імунітет. Розповідає голова офісу ВООЗ в Україні
На початок