Четверта перемога в сезоні: МБК "Миколаїв" переграв "Запоріжжя" на власному паркеті Фото: MBC Mykolaiv/Facebook

Муніципальний баскетбольний клуб "Миколаїв" на власному паркеті переграв "Запоріжжя" у Суперлізі. Це вже четверта перемога "корабелів" у сезоні 2021/2022.

Стартові три хвилини зустрічі були рівними – 8:8. Протягом першої чверті баскетболісти "Запоріжжя", які грали у зеленій формі, вийшли вперед завдяки влучним кидкам з триочкової лінії – 21:28.

У другій половині гри господарі паркету почали частіше реалізовувати власні кидки, зокрема це робили Андре Уолкер, Матей Радуніч та Трой Барніс. На велику перерву "корабели" пішли з рахунком 48:43 на свою користь.

Четверта перемога у сезоні: МБК "Миколаїв" переграв "Запоріжжя" на власному паркетіФото: MBC Mykolaiv/Facebook

Матей Радуніч з м'ячем

У третій десятихвилинці "корабели" продовжили нарощувати перевагу, а гравці "Запоріжжя" протягом цього часу здобули лише вісім очок ‒ 76:51.

Заключна чверть видалась найменш результативною у цій зустрічі, де команди на двох здобули 21 очко.

Прентісс Ніксон в атаці

У підсумку арбітри зафіксували перемогу "Миколаєва" з рахунком 88:60.

Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст "корабелів" Андре Уолкер, який здобув 15 очок та зробив десять результативних передач.

Андре Волкер з м'ячем

Наступну гру "Миколаїв" зіграє на власному паркеті 14 листопада проти "Прометея" з Дніпропетровщини. Початок зустрічі о 17:00.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.