Фахівці Міністерства охорони здоров’я завершили моніторинг лікарень у Миколаєві

Фахівці Міністерства охорони здоров’я завершили моніторинг лікарень у Миколаєві

Фахівці Міністерства охорони здоров’я завершили моніторинг лікарень у Миколаєві
Фото: Суспільне Миколаїв

11 та 12 листопада в Миколаєві працювала моніторингова група Міністерства охорони здоров’я. Експерти перевірили роботу тих закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим на CОVID-19.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла начальниця інформаційного відділу міської ради Катерина Сільман.

За словами Катерини Сільман, у Миколаєві моніторингова група відвідала міські лікарні № 1, №3 та №5.

"Фахівці групи пройшли за маршрутами пацієнта, що затверджені наказами по закладах, перевірили наявність необхідних медикаментів, кисню та засобів індивідуального захисту. Також експерти переглянули медичну документацію", ‒ розповіла Катерина Сільман.

Зі слів начальниці міського управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, робота комісії спрямована на те, щоб допомогти налаштувати медичну систему більш ефективно.

"Фахівці висококваліфіковані та досвідчені. Вони працювали чітко і швидко: у кожній лікарні перевірка зайняла не більше трьох годин", ‒ розповіла Ірина Шамрай.

Читайте також: "Моніторингова група МОЗ у Миколаєві перевірила обласний центр лікування інфекційних хвороб"

За словами заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Юрія Гранатурова, до складу моніторингової групи увійшли десять людей. Серед них були представники МОЗ, обласного управління здоров'я, епідеміологи та науковці з різних медичних університетів.

Голова обласної ради Ганна Замазєєва в ефірі Українського радіо Миколаїв розповіла, що моніторингова група мала зауваження стосовно інфекційного контролю та відсутності належного рівня діджиталізації у медзакладах.

Офіційні висновки та рекомендації за результатами перевірки будуть надані управлінню охорони здоров’я 17 листопада.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок