З літака до поліції: запоріжанок "впіймали" з підробленими COVID-сертифікатами

З літака до поліції: запоріжанок "впіймали" з підробленими COVID-сертифікатами

З літака до поліції: запоріжанок "впіймали" з підробленими COVID-сертифікатами
УНІАН

11 листопада в Міжнародному аеропорті Запоріжжя мати та донька пред’явили фейкові довідки про вакцинацію першою дозою Pfizer.

Про це 12 листопада повідомила пресслужба Національної поліції в Запорізькій області на сайті відомства.

Жінка 46-ти років та її 26-річна донька повернулися з відпочинку в Єгипті. Під час перевірки, яку проходять пасажири при перетині кордону, вони показали підроблені довідки про щеплення однією дозою вакцини Pfizer.

Жінки розповіли прикордонникам, що напередодні подорожі вакцинувалися в Запоріжжі. Це викликало підозру, адже їхні "документи" про щеплення були видані в Києві.

Підробні сертифікати
Жінки, які пред'явили підроблені COVID-сертифікати. Національна поліція Запорізької області

До аеропорту викликали поліцію. Спілкуючись із правоохоронцями запоріжанки пояснили, що не хотіли вакцинуватися від COVID-19, але прагнули вирушити на відпочинок. Тому купили підроблені довідки.

Читайте також: Запоріжанки намагались перетнути кордон із підробленими COVID-сертифікатами

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, причетних до виготовлення фальшивих документів. Стосовно матері та доньки відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 358Стаття 358: підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.Пункт 4: Використання завідомо підробленого документа. Кримінального кодексу України. Їм загрожує штраф до 57 350 грн або арешт до пів року, або обмеження волі на строк до двох років. 

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber

На початок