У Луцьку відбулася міжвідомча нарада під головуванням секретаря РНБО

У Луцьку відбулася міжвідомча нарада під головуванням секретаря РНБО

У Луцьку відбулася міжвідомча нарада під головуванням секретаря РНБО
Суспільне Волинь

В приміщенні Волинської облдержадміністрації відбулася міжвідомча нарада під головуванням секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного, яка перебуває на місці події.

Засідання розпочалося о 13:00, 14 листопада.

Як повідомляє сайт РНБО України на міжвідомчу нараду були присутні керівники міністерств і відомств, правоохоронних органів і військових формувань, голови Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської та Чернігівської обласних державних адміністрацій.

Ще до приїзду учасників засідання будівлю Волинської ОДА оточили правоохоронці. У приміщення нікого не пускали.

У Луцьку розпочалася міжвідомча нарада під головуванням Секретаря РНБО
Суспільне Волинь

В облдержадміністрації повідомили, що учасники на нараді обговорювали додаткові заходи із забезпечення національних інтересів у сфері захисту державного кордону.

Що відомо

  • 11 листопада Денис Монастирський повідомив, що кордон з Білоруссю додатково захищатимуть 8,5 тисяч військовослужбовців Державної прикордонної служби, Нацгвардії та поліцейських. Цього ж дня на Волині розпочалися масштабні навчання силовиків та прикордонників.
  • Україна визначила 10 ділянок на кордоні з Білоруссю на яких буде посилено охорону. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
  • 8 листопада натовп мігрантів з кількасот людей наблизився до польського кордону з боку Білорусі у супроводі силовиків. МВС Польщі заявило про спробу прорвати кордон поблизу прикордонного пункту "Брузги" (КПП "Кузніца"). Міноборони країни також зняло відео, як білоруські правоохоронці проводжають колону біженців до кордону. У Білорусі це назвали "заходами безпеки для людей, які пересуваються по трасі".
  • 9 листопада дві великі групи мігрантів із кількох десятків людей на білорусько-польському кордоні зламали паркани і потрапили на територію Польщі. У Польщі заявили, що білоруська сторона підготувала найбільший на даний час штурм кордону за допомогою нелегальних мігрантів.
  • Олександр Лукашенко стверджує, що не впливає на потік мігрантів: "Вимагати від мене, щоб я власним коштом зупиняв цей процес міграції – (ред.). Саме зупиняв, а не фінансував як це американці говорять. У мене що грошей багато? І взагалі факти на стіл. Якщо я фінансую – факти на стіл".
На початок