Луганська «Зоря» зустрілась із командою «Львів»

У матчі 21-туру української Прем’єр -ліги луганська «Зоря» зустрілась із командою «Львів». Матч відбувся на запорізькому стадіоні «Славутич-Арена» вчора, 4 березня. Господарі поля були фаворитом протистояння. Команда Віктора Скрипника продовжує боротьбу за срібні медалі чемпіонату України, тоді як команда «Львів» зупинилася на дев’ятому місці турнірної таблиці. Суперники почали поєдинок мляво, перші 15 хвилин не було створено жодного моменту. Проте після «луганчани» активізувалися і почали штурмувати ворота суперника. Попри старання «чорно-білих» гольового моменту у першому таймі не було. У другій половині зустрічі рахунок відкрив Владислав Кабаєв - на 54-хвилині. Вдруге «Зоря» забила на 72-хвилині матчу. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0 на користь луганської «Зорі» .

Єгіше Мелікян, головний тренер ФК «Львів»

«Гра була хорошою і цікавою. Вітаю «Зорю» із перемогою. У них хороший підбір гравців. Сильна гра. Вони заслужено виграли. Те, що стосується нашої команди, ми зробили все, що могли. Прикро, що програли і втратили очки. Але у нас хороша команда, хороший колектив, проблем немає. Просто сумно, що програли», - наголосив головний тренер ФК «Львів» Єгіше Мелікян.

Віктор Скрипник, головний тренер ФК «Зоря»

«Гра важка. Приблизно така ж, як була з «Олімпіком». Суперники від нас закриваються. Проте ми дограли до кінця. Бігли вперед, грали вперед. Не беру до уваги пенальті. Це футбольне життя. Радий, що ми при тій ротації, яку робили, додали гостроти і колориту, якого хочемо бачити в грі. Можу зробити комплімент моїй команді. В суботу ми граємо з «Десною». Готуємося і дивимося з оптимізмом в майбутнє. Знаємо, що гра буде складною», - розповів головний тренер ФК «Зоря» Віктор Скрипник.

Наступний матч команда «Зоря» проведе на виїзді 7 березня. Суперником «чорно-білих» стане команда «Десна» (Чернігів)