У Львові до кінця року перекрили частину вулиці Пилипа Орлика

У Львові до кінця року перекрили частину вулиці Пилипа Орлика

У Львові до кінця року перекрили частину вулиці Пилипа Орлика
Суспільне Львів

У Львові через капітальний ремонт перекрили рух транспорту по вулиці Пилипа Орлика, на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до вул. Гетьмана Мазепи. Проїзд планують відновити у 2022 році. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Рух транспорту перекрили зранку, 12 листопада. Від сьогодні майстри розпочали роботи на останній ділянці дороги — в напрямку до вулиці Гетьмана Мазепи.

"На Пилипа Орлика основні роботи виконані на всій ділянці, за винятком 300 метрів, на ділянці від вул. Віри, Надії, Любові до вул. Гетьмана Мазепи. 12 листопада перекриваємо рух і починаємо роботи із зняття покриття, облаштування каналізацій та водопровідних мереж. Сподіваємось основні роботи завершити до 31 грудня", — каже директор ЛКП "Львівавтодор" Микола Власюк.

Об’їзд дороги відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху.

Схема руху
Схема руху. ЛМР

Окрім того, згідно з проєктом реконструкції, на вулиці Пилипа Орлика планують розширити проїзну частину, облаштувати тротуари, велосипедну інфраструктуру та паркомісця. Окрім того, на вулиці встановлять зупинки громадського транспорту.

Роботи проводить підрядна організація ТзОВ "Онур" на замовлення ЛКП "Львівавтодор". Вартість ремонту на вул. Пилипа Орлика становить 74, 8 млн гривень.

Читайте також: У Львові наступного тижня відкриють для проїзду перехрестя вулиць Бандери та Городоцької

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок