Херсонський двірник поїхав на чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу

Херсонський двірник поїхав на чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу

Херсонський двірник поїхав на чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу
Суспільне Херсон

11 листопада до Арабських Еміратів на чемпіонат світу з бразильського джиу-джитсу вирушив херсонець Ігор Євтушенко, який працює двірником в одній зі шкіл міста. Через соцмережі небайдужі українці допомогли чоловіку зібрати гроші на участь у світових змаганнях.

Наразі Ігор Євтушенко є чемпіоном Європи та України з бразильського джиу-джитсу. На вокзалі спортсмен поки чекав на київський потяг, розповів, що речей з собою взяв не багато.

"Їдемо до Києва. Поїзд Херсон - Київ 102-ий. 13 листопада вилітаємо в Арабські Емірати. Готувалися, тренування щодня проходили. Їздив в інші клуби, шукав собі спаринг-партнерів, які підходять по визначеній вазі для змагань. Кривий Ріг, Одеса, Миколаїв. Тобто готувалися постійно", - каже Ігор Євтушенко.

Ігор говорить, що готувався до змагань не один місяць. За його словами, налаштований нормально.

"Щодо суперників, поки що сітка не зрозуміла. 100 відсотків є азербайджанець суперник у мене. Змагання – саме мій день буде 15 числа. Поки що ніяких емоцій, просто їду в дорогу і все", - розповів спортсмен.

Що відомо

  • 48-річний Ігор Євтушенко – Чемпіон Європи та України з бразильського джиу-джитсу, працює двірником у херсонській школі номер 57.
  • Відомим Ігор став після того, як у соцмережах попросив допомоги – зібрати гроші на участь у Чемпіонаті світу. У чоловіка мінімальна заробітна плата, тож квиток до Арабських Еміратів придбати було неможливо. Спортсмена підтримали небайдужі українці і він купив квиток на Чемпіонат світу.
На початок