Понад половина смертей від COVID-19 у світі зафіксовані в Європі. Найбільше у РФ, Україні та Румунії

Понад половина смертей від COVID-19 у світі зафіксовані в Європі. Найбільше у РФ, Україні та Румунії

Понад половина смертей від COVID-19 у світі зафіксовані в Європі. Найбільше у РФ, Україні та Румунії
Unsplush

У країнах Європи зафіксували більш ніж половину усіх смертей від COVID-19 у світі. Лідери за смертністю на континенті – Росія, Україна та Румунія.

Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров'я, опубліковані The New York Times.

Найбільша захворюваність зафіксована у Росії, Британії та Туреччині. Загалом, цього тижня, на Європу припадало близько двох третин від загальної кількості захворілих (3,1 млн).

З метою зупинити поширення коронавірусу уряди Німеччини та Нідерландів посилюють карантинні заходи, Велика Британія проводить кампанію з ревакцинації. У Румунії, де вакциновано 40% населення країни смертність від коронавірусу досягла рекордного рівня, а відділення інтенсивної терапії залишаються завантаженими.

Тенденція захворюваності в країнах Європи суперечить траєкторії інших регіонів світу. Рівень нових зареєстрованих смертей від COVID-19 у всьому світі знизився на 4 відсотки у перший тиждень листопада, тоді як число нових випадків хвороби залишилося стабільним.

Епідситуація у країнах-сусідах України

За даними Worldometers, станом на 11 листопада:

  • у Польщі виявили понад 3 млн випадків COVID-19 (16-е місце у світі), померли через наслідки хвороби понад 78 тисяч людей, видужали — близько 2,8 млн хворих;
  • у Росії виявили майже 9 млн випадків COVID-19 (5-е місце у світі), померли через наслідки хвороби близько 250,5 тисяч людей, видужали — понад 7,6 млн хворих;
  • у Румунії виявили понад 1,7 млн випадків COVID-19 (27-е місце у світі), померли через наслідки хвороби біля 52 тисяч людей, видужали — понад 1,5 млн хворих.

Що відомо

  • За добу 10 листопада в Україні зафіксовано 24 747 нових підтверджених випадкім коронавірусної хвороби COVID-19, з них дітей – 1 550, медпрацівників – 462.
  • Міністерство охорони здоров’я затвердило форму довідки, яку отримуватимуть пацієнти, що мають тимчасові або постійні протипоказання до вакцинації проти COVID-19.
  • В Україну прибула нова партія вакцини проти коронавірусу Pfizer, повідомив охорони здоров'я Віктор Ляшко.
  • Ляшко також заявив, що під час новорічних канікул українські гірськолижні курорти працюватимуть тільки для вакцинованих туристів.
  • Через поширення коронавірусу більшість регіонів України перейшли у "червону" зону, де діють карантинні обмеження, зокрема на пересування в громадському транспорті: обов'язковою для проїзду є наявність COVID-сертифікату про вакцинацію. Київ також із 1 листопада у "червоній" зоні.

Читайте також

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок